GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5944454
nr 594 4454
Vas
Rosenthal, höjd: 20
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2009
kl 17:29:18
17/8 16:48:43